Okno na Wągrowiec

Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

WAŻNE: Nie musisz już telefonicznie informować wodociągów o stanie licznika

Komunikat w tej sprawie wydało wągrowieckie MPWiK.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, że w trosce o dobro klientów i w związku z koniecznością ograniczenia bezpośrednich kontaktów w związku z epidemią koronawirusa, od dnia 26 marca 2020 r. aż do odwołania będzie wystawiać faktury na podstawie średnich zużyć z ostatnich 3 miesięcy.

– Prosimy klientów o nie informowanie telefoniczne o odczytach licznika – apelują wodociągi i dodają równocześnie, że faktury dostarczane będą do skrzynek pocztowych, a w przypadku braku takiej możliwości będą dostarczane pocztą.

Jednocześnie przedsiębiorstwo informuje o możliwości załatwiania spraw drogą elektroniczną za pomocą elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.mpwik-wagrowiec.pl, a z wodociągami można się także skontaktować drogą telefoniczną i pocztą.

Źródło: MPWiK Wągrowiec

Czytaj także

KOLEJNE ŚLEDZTWO DOTYCZĄCE BURMISTRZA WĄGROWCA! PRZEKROCZYŁ UPRAWNIENIA DLA OSOBISTYCH KORZYŚCI?

Redakcja

KONIEC SEZONU SZCZYPIORNIAKA! Nielba dostanie jednak szansę na awans do Superligi

Remigiusz Priebe

PIŁKA NOŻNA: EURO CUP wraca do Wągrowca [FILM/ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej