Okno na Wągrowiec
Gospodarka Komunikacja Wiadomości Zdrowie

WAŻNE: Wprowadzono ograniczenie wjazdu na teren szpitala [ZDJĘCIA]

artdent baner

Utrudnienia potrwają do połowy czerwca.

Dyrektor szpitala w Wągrowcu, dr Przemysław Bury, poinformował, że w związku z podjęciem prac ziemnych na terenie bezpośrednio przyległym do budynku głównego szpitala wprowadzono ograniczenie wjazdu pojazdów na teren ZOZ w okresie do połowy czerwca br. Wykonanie wykopów i ułożenie nowej sieci wodno-kanalizacyjnej, a następnie wykonanie nawierzchni dróg wewnętrznych i chodników oraz pozostałych elementów zagospodarowania terenu stanowi element trwającego zadania inwestycyjnego.

Jak zaznaczył dyrektor Bury, działania związane z rozbudową szpitala realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem. Poza częścią nowo dobudowaną, pracami remontowymi objęto już także pomieszczenia w części głównej budynku – na III i IV piętrze (tj. w części zajmowanej dotychczas przez oddziały dziecięcy i wewnętrzny), czasowo wyłączony został także z eksploatacji dźwig osobowy (w obrębie klatki schodowej A).

– Wszystkim pacjentom, pracownikom oraz pozostałym osobom przebywającym na terenie ZOZ-u dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość ale również za wsparcie w okresie prowadzenia naszej działalności w obiektywnie trudnych warunkach eksploatacji obiektu szpitalnego – podkreślił dr Przemysław Bury.

Źródło: ZOZ Wągrowiec

Czytaj także

Budowa przedszkola. Firmy chcą znacznie więcej niż miasto ma środków na ten cel

Redakcja

Był poszukiwany. Uciekał na motocyklu. Policja go złapała, bo doprowadził do kolizji

Redakcja

UWAGA! Silny wiatr powieje jeszcze do popołudnia [ZDJĘCIA]

Redakcja