Okno na Wągrowiec

Gospodarka Komunikacja Wiadomości Zdrowie

WAŻNE: Wprowadzono ograniczenie wjazdu na teren szpitala [ZDJĘCIA]

BNP-misja-sam-800x600

Utrudnienia potrwają do połowy czerwca.

Dyrektor szpitala w Wągrowcu, dr Przemysław Bury, poinformował, że w związku z podjęciem prac ziemnych na terenie bezpośrednio przyległym do budynku głównego szpitala wprowadzono ograniczenie wjazdu pojazdów na teren ZOZ w okresie do połowy czerwca br. Wykonanie wykopów i ułożenie nowej sieci wodno-kanalizacyjnej, a następnie wykonanie nawierzchni dróg wewnętrznych i chodników oraz pozostałych elementów zagospodarowania terenu stanowi element trwającego zadania inwestycyjnego.

Jak zaznaczył dyrektor Bury, działania związane z rozbudową szpitala realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem. Poza częścią nowo dobudowaną, pracami remontowymi objęto już także pomieszczenia w części głównej budynku – na III i IV piętrze (tj. w części zajmowanej dotychczas przez oddziały dziecięcy i wewnętrzny), czasowo wyłączony został także z eksploatacji dźwig osobowy (w obrębie klatki schodowej A).

– Wszystkim pacjentom, pracownikom oraz pozostałym osobom przebywającym na terenie ZOZ-u dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość ale również za wsparcie w okresie prowadzenia naszej działalności w obiektywnie trudnych warunkach eksploatacji obiektu szpitalnego – podkreślił dr Przemysław Bury.

Źródło: ZOZ Wągrowiec

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja