Okno na Wągrowiec

Kultura Na luzie Relacje wideo Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Zobacz teledysk Agnieszki. Powstał w tajemnicy i dzięki pomocy przyjaciół [WIDEO]

Agnieszka Stanicka z Mieściska (używająca artystycznego pseudonimu LAYLA) na razie podbija rynek lokalny, ale to dopiero początek.

https://www.facebook.com/agnieszka.stanicka.7/videos/2503514756433405/?comment_id=2504597392991808&notif_id=1570830330123959&notif_t=mentions_comment

 Jej piosenka „Chcę zabrać Cię tam” to już przebój. Na kanale YouTube, to już ma ponad 11,5 tysiąca wyświetleń. Teraz powstał teledysk, który możecie obejrzeć. Co ciekawe, Aga nie miała pojęcia, że on powstaje. To byłą dla niej niespodzianka!

– Moi najwspanialsi pod słońcem tajni spiskowcy z całego swojego serca dziękuję Wam za tę magiczną i cudowną niespodziankę – ze wzruszeniem przyznaje Aga.

A kto pomógł? Radosław Stasiewicz, Marzena Konwińska – Sebastian Konwiński, Alicja Tylkowska, Rafał Kempiński. W teledysku wystąpiła także Justynka, córeczka Agnieszki.

– Ten teledysk jest taki, jaki bym chciała, żeby był. Jest taki mój… Prawdziwy i naturalny, a te wartości są bardzo ważnym i cennym elementem mojego życia – tłumaczy Agnieszka.

Czytaj także

POMÓŻMY POGORZELCOM: Morsowanie, alpaki, loterie, koncert [TELEDYSK]

Krzysztof Czapul

Pan Ryszard, zawodowy kierowca i miłośnik motocykli z Wągrowca, stracił obie nogi. POMÓŻMY MU STANĄĆ O WŁASNYCH SIŁACH! [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Kobieta straciła przytomność. Ratowali ją strażacy ze Skoków

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej