Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

ŚMIERĆ na drodze. ZGINĄŁ 55-letni PIESZY potrącony przez samochód

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę na drodze pomiędzy Kcynią a Szubinem.

Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego i auta osobowego na trasie Kcynia-Szubin dyżurny nakielskiej komendy otrzymał w sobotę 9 stycznia o godzinie 18.00.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 55-letni mieszkaniec gminy Kcynia, idąc drogą z Kcyni w kierunku Szubina, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zatoczył się na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżającego mercedesa. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego.

APEL POLICJI

Policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego. Wyjątkiem jest sytuacja, w której poruszamy się po drodze przeznaczonej jedynie dla pieszych lub po chodniku.

Źródło: KPP Nakło

Czytaj także

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odszedł od nas Paweł Ślósarczyk

Redakcja

Rozpoczęła się APELACJA od wyroku skazującego GRAŻYNĘ F. za NIEUDZIELENIE POMOCY i PORZUCENIE CIAŁA ukraińskiego pracownika w lesie pod Skokami

Remigiusz Priebe

WYPADEK: Samochód dostawczy potrącił rowerzystkę

Remigiusz Priebe