serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Policja pojmała ostatnio PIĘĆ osób. Byli ŚCIGANI. Za jednym z nich był list gończy


zatrudnie
artdent baner

Cztery osoby poszukiwane były do ustalenia miejsca pobytu i wykonania czynności procesowych, a jedna nastolatka na podstawie decyzji Sądu Rodzinnego doprowadzona została do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

– Postanowienia o zatrzymaniu i doprowadzeniu do zakładu karnego przesyłane są do jednostek policji, na ich podstawie funkcjonariusze policji dokonują zatrzymań, a następnie osoby te przemieszczane są do wskazanych zakładów karnych, bądź są doprowadzani do sądów lub prokuratur gdyż wcześniej nie stawiali się na wezwania – wyjaśnia policja.

24-letni mieszkaniec Gołańczy notowany za groźby karalne, uchylał się od płacenia alimentów, dlatego następne 212 dni spędzi w zakładzie karnym. Z kolei 37-letni mieszkaniec Szczodrochowa notowany za przestępstwa narkotykowe, kradzieże, znęcanie się oraz niealimentowanie, rozpocznie karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Dzisiaj policjanci zatrzymali też 22-letniego wągrowczanina, wobec którego sąd zasądził karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna był notowany za przestępstwa narkotykowe, w tym posiadanie i udzielanie środków odurzających, a także kierowanie samochodem pod ich wpływem.

Następny zatrzymany na terenie gminy Mieścisko, to pochodzący z gminy Trzcianka 56-latek. Mężczyzna będzie odbywał karę 6 miesięcy pozbawienia wolności w związku z niewypełnieniem obowiązku alimentacyjnego.

Źródło: KPP Wągrowiec

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

OSTRZEŻENIE IMGW: Powieje u nas SILNY WIATR. W porywach do 90 km na godzinę!

Redakcja

Nasi byli na marszu miliona serc w Warszawie [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja