Okno na Wągrowiec

Do kina Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KINO SAMOCHODOWE znów w WĄGROWCU. Seans już wkrótce [ZAPOWIEDŹ]

BNP-misja-sam-800x600

Na parkingu obok przychodni przy ulicy Kościuszki kierowcy i pasażerowie będą mogli obejrzeć film nie wysiadając z auta.

Samochodowe kino powstanie na parkingu obok przychodni przy ulicy Kościuszki w Wągrowcu. W piątek 30 kwietnia stanie tam ekran. O godzinie 20.30 zmotoryzowani widzowie będą mogli obejrzeć komedię pt. „Jestem taka piękna”.

Bilet to koszt 20 złotych (od jednego auta). Uwaga! Tylko samochody osobowe. Wjazd na parking nie póxniej niż 15 minut przed seansem. Bilety dostępne w systemie sprzedaży online Bilety24.pl

O FILMIE:

Renee Bennett (Amy Schumer) każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność.

Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo.

Sprzedaż miejscówek online na: https://www.bilety24.pl/

Poniżej zwiastun filmu pt. „Jestem taka piękna”

Fot. ilustracyjne pixabay

kondolencje Osuch

Czytaj także

WAŻNE: Wprowadzono ograniczenie wjazdu na teren szpitala [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

PAN ARTUR po służbie ZAUWAŻYL POŻAR. Wezwał pomoc i EWAKUOWAŁ MIESZKAŃCÓW

Remigiusz Priebe

23-latka ŚCIGAŁ wągrowiecki SĄD. Odnalazł go dzielnicowy

Krzysztof Czapul