Okno na Wągrowiec

Gospodarka Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Za PÓŁKOLONIE w Wągrowcu ZAPŁACISZ bonem turystycznym!

BNP-misja-sam-800x600

W wakacje letnie takim bonem będzie można pokryć koszty udziału dziecka w półkoloniach.

Dzisiaj odbyło się spotkanie burmistrza Jarosława Berendta z właścicielami wągrowieckich biur turystycznych. Efektem ma być stworzenia bogatej oferty półkolonii, które odbędą się w okresie wakacji letnich.

Przypominamy, że Polski Bon Turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. W pierwszym wariancie bon był realizowany wyłącznie w punktach oferujących noclegi. Po zmianach w przepisach wsparcie z tego programu trafić ma  do przewoźników, przewodników oraz atrakcji turystycznych.

Podczas spotkania burmistrz Jarosław Berendt zachęcał przedsiębiorców z branży turystycznej do przygotowania ofert na półkolonie w Wągrowcu. Jednocześnie zapewnił o daleko idącym wsparciu samorządu miejskiego dla tej inicjatywy.

– W dobie kryzysu, spowodowanego pandemią COVID-19, szczególnie zależy mi na tym, aby każda złotówka rządowego wsparcia trafiała do wągrowieckich przedsiębiorców, nie tylko z branży turystycznej, ale także do restauratorów i przewoźników – wyjaśnia Jarosław Berendt.

Pierwsze spotkanie organizacyjne zakończyło potwierdzenie woli współpracy, którą zadeklarowali wszyscy uczestnicy. Wkrótce będziemy informować o szczegółach.

Źródło: wagrowiec.eu

Fot. ilustracyjne

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe