Okno na Wągrowiec

Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

SAMOBÓJSTWO POPEŁNIŁ WCZORAJ W MARKECIE KAUFLAND! Adama K. nie udało się uratować. Sklep zamknięto

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Wągrowcu.

Ogromny szok przeżyła wczoraj przypadkowa osoba, która przed godziną 20.00 weszła do toalety w wągrowieckim markecie Kaufland. Natrafiła tam na ciało mężczyzny, który odebrał sobie życie przez powieszenie na klamce.

Mimo że natychmiast wezwano służby, to mężczyzny nie udało się już uratować. W związku z tym tragicznym zdarzeniem sklep został zamknięty.  

– Chciałam zrobić zakupy, ale policjant powiedział mi, że niestety sklep jest zamknięty, bo mają zdarzenie – tłumaczy nam pani Maja, która wczoraj wieczorem odwiedziła ten wągrowiecki market.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna, który popełnił samobójstwo to Adam K., znany policji wągrowiecki bezdomny.

To był wczoraj drugi tego typu przypadek w Wągrowcu. Około godziny 16.00 w mieszkaniu na Jeżyka strażacy natrafili na ciało kobiety. Była nieprzytomna, ale oddychała. Trafiła do szpitala. Dzień wcześniej do swoich bliskich wysłała pożegnalnego smsa. Na szczęście pomoc przyszła na czas.

Czytaj także

WYPADEK W NIEMCZYNIE! SAMOCHÓD OSOBOWY ZDERZYŁ SIĘ Z CIĘŻARÓWKĄ! [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

WAŻNE! SPRAWDŹ, GDZIE I DO KTÓREJ MOŻESZ ZROBIĆ ZAKUPY. Wiemy jakie sklepy są dzisiaj otwarte

Krzysztof Czapul

POBILI CZŁOWIEKA W JEGO MIESZKANIU. PRZYCHODZILI DWUKROTNIE W CIĄGU KILKUNASTU MINUT!

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej