Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

PIŁKA NOŻNA: Nielbiści się rozkręcają! Wczoraj pewnie pokonali sąsiada zza miedzy

W sparingu „żółto-czarni” 4-0 wygrali z Leśnikiem Margonin.

Z początkiem stycznia piłkarze wągrowieckiej Nielby rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Za nimi już pierwsze mecze sparingowe. Przypomnijmy, że jak dotąd nielbiści pokonali u siebie 2-1 Unię Gniewkowo (IV liga), a w sobotę na wyjeździe 0-3 ulegli Elanie Toruń (II liga).

Wczoraj wieczorem gościli u siebie piłkarzy z sąsiedniego powiatu – ekipę Leśnika Margonin (grają w V lidze). Na tym nasza gościna się skończyła, bo nasi zawodnicy gładko ograli rywala. Do przerwy było co prawda tylko 1-0, ale w drugiej odsłonie spotkania gole się posypały.

W wybornej formie był Mateusz Kaczor, który trzykrotnie pokonał bramkarza Leśniak. Jedno trafienie dorzucił też nasz kapitan – Rafał Leśniewski.

Teraz przed nielbistami spore wyzwanie – w sobotę na wyjeździe zagrają z rezerwami Lecha Poznań, drużyną grającą w II lidze (po rundzie jesiennej są na 13 miejscu).     

WYNIK:

Nielba Wągrowiec – Leśnik Margonin 4:0 (1:0). Bramki: Mateusz Kaczor (3), Rafał Leśniewski.

Źródło: Nielba Wągrowiec

Czytaj także

MILIONER Z WĄGROWCA JUŻ ODEBRAŁ PIENIĄDZE!

Krzysztof Czapul

NIELBA: Brak szansy awansu do Superligi byłby krzywdzący

Redakcja

PIŁKA RĘCZNA: Związek chce zakończyć rozgrywki bez spadków i awansów. Superliga znów nie dla Nielby?

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej