Okno na Wągrowiec


Relacje wideo Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Radni JEDNOGŁOŚNIE ZA burmistrzem Kłosem. Pokazano filmy jak ZMIENIAŁY się SKOKI przez 30 lat [FILMY]

We wtorek 23 czerwca na sesji rady miasta i gminy burmistrzowi udzielono absolutorium i wotum zaufania.

– Podczas XVIII sesji radni udzielili burmistrzowi gminy Skoki Tadeuszowi Kłosowi absolutorium z wykonania budżetu gminy Skoki za 2019 rok. Udzielenie absolutorium poprzedziło przedstawienie przez burmistrza raportu o stanie gminy Skoki za 2019 rok, wynikiem czego było jednogłośne przyjęcie uchwały w sprawie udzielania wotum zaufania Burmistrzowi – czytamy na oficjalnej stronie gminy Skoki.

Udzielone przez radnych absolutorium jest wyrazem akceptacji pracy Burmistrza Tadeusza Kłosa w 2019 roku.

Radni oraz zaproszeni gości wyszli z sesji z upominkiem, butelką na wodę, przygotowaną jako pamiątka tego wydarzenia. Dlaczego butelka?

– A to dlatego, ze stawiamy na gadżety, które mają sprzyjać ochronie środowiska i zmniejszać ilość wytwarzanych odpadów. Woda z kranu, nalana do butelki wielokrotnego użytku, smakuje znakomicie, jest tańsza i nie powoduje wytwarzania odpadów – uważają w Skokach.

Przypomnijmy, że w tym roku przypada 30-lecie powstania samorządu. Władze Skoków o tym nie zapomniały. Co prawda z uwagi na panującą epidemię nie odbyły się żadne uroczystości upamiętniające to wydarzenie.

– Burmistrz oraz radni postanowili zaakcentować sesji ten fakt i z okazji tego przygotowano dla filmy. Pierwszy z nich pokazywał przykłady tego jak zmieniły się Skoki na przestrzeni 30 lat, drugi film pokazywał wszystkie sołectwa i niektóre tam poczynione inwestycje – wyjaśniają skoccy urzędnicy.

Film co w mieście:

Film co w sołectwach:

Źródło: gmina-skoki.pl

Czytaj także

WĄGROWIEC NIE WYEMITUJE OBLIGACJI. Radni jednogłośnie wykreślili projekt z porządku obrad

Remigiusz Priebe

Samochód wypadł z drogi i DACHOWAŁ [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

RADNI ZORGANIZOWALI DWA SERCA NA NAKRĘTKI. Zbiórka ma pomóc pogorzelcom z Podstolic [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe