Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

PO AWANTURZE JAKĄ ZROBIŁ W DOMU, PIJANY POJECHAŁ DO SKLEPU!

Mieszkaniec Damasławka został zatrzymany przez dzielnicowego krótko po tym, jak zrobił awanturę w domu. Mężczyzna był bardzo nietrzeźwy, a do sklepu pojechał samochodem.

Do sytuacji doszło wczoraj wieczorem okolo godziny 20:00 przed sklepem przy ul. Kcyńskiej w Damasławku. Policjanci w trakcie patrolu wychodzili ze sklepu, gdy właśnie podjechał 40-letni mieszkaniec miejscowości.

Policjanci wyczuli silną woń alkoholu od mężczyzny. Został on przebadany alkomatem. Urządzenie wykazało w organizmie niemal 4 promile alkoholu. Powtórzone po kilkunastu minutach badanie potwierdziło wskazanie, z tym że wynik pomiaru był wyższy i przekroczył 4 promile.

Mężczyzna został zatrzymany. Po sprawdzeniu w systemie ustalono, że już wcześniej został skazany za podobne przestępstwo i w chwili obecnej obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów.

W dalszych czynnościach policjanci ustalili, że mężczyzna przed przyjazdem do sklepu urządził w domu awanturę, przy czym od dłuższego czasu znęcał się nad osobą najbliższą.

Zatrzymany po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty znęcania się oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości w czasie obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów.

Podejrzanemu grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

WAŻNE: POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDERZENIA SZYNOBUSU Z CIĘŻARÓWKĄ W BOLECHOWIE!

Remigiusz Priebe

ZŁODZIEJ USTALONY I ZŁAPANY PRZEZ POLICJĘ. Grozi mu do 5 lat odsiadki

Krzysztof Czapul

HEJT WOBEC POLICJANTÓW. Komendant główny do funkcjonariuszy: zawsze będę bronił Waszego dobrego imienia!

Krzysztof Czapul