Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

PIŁKA NOŻNA: W sparingu nasi lepsi od Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

W sparingu na zakończenie obozu przygotowawczego Nielba ograła Polonię.

Właściwie co kilka dnia „żółto-czarni” rozgrywają jakiś kontrolny mecz. Potykają się z drużynami z wyższej klasy rozgrywkowej (Elana Toruń i Lech II Poznań – oba zespoły to II liga) oraz drużynami grającymi niżej – w IV lidze.

Wczoraj nielbiści kończyli obóz przygotowawczy (na własnych sportowych obiektach w Wągrowcu) i przy tej okazji zmierzyli się z Polonią Bydgoszcz, ekipą grającą w IV lidze (okręg kujawsko-pomorski).

W chłodny środowy wieczór nasi piłkarze zaprezentowali się całkiem nieźle. Grali szybko, na jeden kontakt i na tle przeciwnika widać było różnicę klas. Nic dziwnego, że wągrowiecka drużyna wygrała gładko 3-1.

Przed Nielbą jeszcze dwa mecze kontrolne – z Unią Swarzędz i Sokołem Szamocin oraz pierwszy oficjalny mecz – w Pucharze Polski 29 lutego na wyjeździe z Pogonią Skalmierzyce. Następny będzie już meczem o punkty w lidze.

WYNIK

Nielba Wągrowiec – Polonia Bydgoszcz – 3:1 (1:0).

Bramki dla Nielby: Tomasz Bzdęga, Mateusz Sporek, Michał Steinke.

Czytaj także

PIŁKA NOŻNA: Młodzi nielbiści w sobotę wygrywają turniej w Zbiersku, a w niedzielę rozbijają Winogrady!

Krzysztof Czapul

LIGA BOND SECURITY FUTSAL WĄGROWIEC: Gapiński coraz bliżej tytułu mistrza! W III lidze czołowa trójka odjeżdża rywalom [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: „ŻÓŁTO-CZARNI” ROZBRAJAJĄ… GWARDZISTÓW! [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej