Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

UKRADLI ZDRAPKI ZA PONAD TYSIĄC ZŁOTYCH! NIE MIELI JEDNAK SZCZĘŚCIA

Policjanci kryminalni złapali dwóch mieszkańców gminy Kcynia, którzy na jednej ze stacji paliw ukradli zdrapki warte ponad tysiąc złotych.

Zgłoszenie o tym, że z lady na jednej ze stacji paliw zostały skradzione zdrapki warte ponad tysiąc złotych policja otrzymała na początku grudnia ubiegłego roku. Jak wynikało z informacji przekazanych przez pokrzywdzonych, obsługa próbowała odzyskać losy, jednak po krótkiej dyskusji z pracownikami złodzieje uciekli z łupem. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na ponad tysiąc złotych.

Podejrzani cieszyli się wolnością tylko do czasu. Ich personalia ustalili pod koniec minionego tygodnia kryminalni. 31 i 33-latek zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach na terenie gminy Kcynia. Obaj już usłyszeli zarzuty, a ich zachowanie oceni sąd.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Ostateczne decyzje w sprawie podejrzanych podejmie sąd.

Niestety, nie podano informacji czy złodzieje zdrapali losy i czy coś wygrali…

Źródło: KPP Nakło

Czytaj także

WYPADEK. KOBIETA W CIĄŻY ZOSTAŁA ZABRANA DO SZPITALA

Remigiusz Priebe

MĘŻCZYŹNIE RĘKĘ WCIĄGNĄŁ SORTOWNIK W CZASIE PRÓBY ROZRUCHOWEJ. Znamy szczegóły poniedziałkowego wypadku w fabryce

Remigiusz Priebe

WCZORAJ OKRADZIONO MIESZKANIE NA OS. WSCHÓD! Złodziej zabrał pieniądze i biżuterię

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej