W niedzielę 21 czerwca w Gnieźnie odbyła się II runda Wielkopolskich Wielobojów Atletycznych, połączona z Mistrzostwami Gniezna w Wielobojach Atletycznych.
Zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów GKS Zamek Gołańcz świetnie się tam zaprezentowali. Nasi reprezentanci osiągnęli następujące wyniki:
Dziewczęta do lat 10
Marianna Tworek – II miejsce
Marta Nowak – III miejsce
Dorota Różnowska – IV miejsce
Chłopcy do lat 10
Karol Gierczak – I miejsce
Olaf Nowak – IV miejsce
Dziewczęta do lat 12
Rozalia Gierczak – I miejsce
Katarzyna Kruszyńska – IV miejsce
Chłopcy do lat 12
Jakub Kuchta – I miejsce
Słowa uznania należą się naszym młodym zawodnikom, ale również trenerom, czyli Mariuszowi Dzięciołowskiemu i Zdzisławowi Rotnickiemu, którzy od lat przyczyniają się do rozwoju młodych sportowców i kolejnych sukcesów gołanieckiej sekcji.
Źródło: Miasto i Gmina Gołańcz







