Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Inne dyscypliny Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

Sukces zawodników GKS Zamek Gołańcz w Gnieźnie! [FOTO]

W niedzielę 21 czerwca w Gnieźnie odbyła się II runda Wielkopolskich Wielobojów Atletycznych, połączona z Mistrzostwami Gniezna w Wielobojach Atletycznych.

Zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów GKS Zamek Gołańcz świetnie się tam zaprezentowali. Nasi reprezentanci osiągnęli następujące wyniki:

Dziewczęta do lat 10

Marianna Tworek – II miejsce

Marta Nowak – III miejsce

Dorota Różnowska – IV miejsce

Chłopcy do lat 10

Karol Gierczak – I miejsce

Olaf Nowak – IV miejsce

Dziewczęta do lat 12

Rozalia Gierczak – I miejsce

Katarzyna Kruszyńska – IV miejsce

Chłopcy do lat 12

Jakub Kuchta – I miejsce

Słowa uznania należą się naszym młodym zawodnikom, ale również trenerom, czyli Mariuszowi Dzięciołowskiemu i Zdzisławowi Rotnickiemu, którzy od lat przyczyniają się do rozwoju młodych sportowców i kolejnych sukcesów gołanieckiej sekcji.

Źródło: Miasto i Gmina Gołańcz

Czytaj także

Weekend na Szlaku Piastowskim. Atrakcje także na Ziemi Wągrowieckiej [ZAPOWIEDŹ/FOTO]

Redakcja

Powołano dyrektora Gołanieckiego Ośrodka Kultury

Redakcja

WAŻNE: Na trasie kolejowej Sława Wlkp. – Wągrowiec będzie komunikacja zastępcza [SZCZEGÓŁY]

Krzysztof Czapul