Okno na Wągrowiec

Edukacja Na luzie Na własne oczy Piłka nożna Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

Uczniowie z Wągrowca z wizytą na stadionie Kolejorza [FOTO]

Dzieci z wągrowieckich szkół podstawowych kibicowały piłkarzom Lecha Poznań podczas wygranego 4:0 meczu z Wisłą Kraków, który odbył się 5 października.

Wyjazd, w którym wzięło udział po 12 uczniów oraz opiekun z każdej szkoły podstawowej w Wągrowcu, był możliwy dzięki współpracy wągrowieckiego samorządu z Akademią Lech. Uczestnicy nie ponosili żadnych kosztów związanych z wyjazdem, a ponadto mieli możliwość na własne oczy zobaczyć mecz najlepszych piłkarzy nożnych z Wielkopolski, którzy grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Dodatkowo, zajmując miejsca w sektorze rodzinnym, mogły się cieszyć dodatkowymi atrakcjami, takimi jak m.in. wizyta maskotki Kolejorza.

Mimo nienajlepszej pogody, w pamięci uczestników wyjazdu z pewnością pozostaną niesamowite przeżycia i splotowe emocje, których uczniowie byli naocznymi świadkami. 

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

WYDARZYŁO SIĘ 75 LAT TEMU: Polski desant z Wągrowca na Landsberg

Redakcja

Nowy wjazd do Poznania od Wągrowca coraz bliżej! Zobacz postęp prac [FILM/ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

WAŻNE: Od poniedziałku jeszcze mniej szynobusów wyjedzie na trasę

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej