Okno na Wągrowiec
Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości Wiadomości z ratusza

Podziel się roślinką!

W tym roku, choć to już druga połowa marca, pogoda ciągle nie rozpieszcza i wielu właścicieli przydomowych ogródków jeszcze nie rozpoczęło wiosennych porządków. Jednak to kwestia tylko kilku cieplejszych dni i tak jak co roku wielu z nich rzuci się w wir prac ogrodowych.

Każdy mniej lub bardziej doświadczony ogrodnik wie, że rośliny szybko rozrastają się, a wiosna to najlepszy czas na ich przesadzanie i rozsadzanie. Często przy takich zabiegach zostaje nadmiar sadzonek lub kłączy, którymi warto podzielić się z innymi.

Dział Zieleni wągrowieckiego MPWiK Sp. z o. o. wyszedł z ciekawą propozycją do wszystkich właścicieli ogrodów, którzy chcą dać swoim roślinom „drugie życie”. Wystarczy dostarczyć wykopaną z ogrodu roślinę do MPWiK Sp. z o. o. na ulicy Janowieckiej 100 lub zadzwonić pod numer tel. 500 303 183 do Ogrodnika Miejskiego.

Pracownicy Działu Zieleni MPWiK Sp. z o. o. odbiorą roślinę i zaopiekują się nią. Przekazane w ten sposób rośliny ozdobią miejskie tereny zielone i będą cieszyć oczy zarówno darczyńców, mieszkańców, jak i osoby odwiedzające nasze miasto.

Materiał informacyjny Urzędu Miejskiego w Wągrowcu

Czytaj także

Urząd wciąż szuka specjalisty ds. bezpieczeństwa

Krzysztof Czapul

Rozstrzygnięto dwa konkursy. Nowi pracownicy w urzędzie miejskim w Wągrowcu

Krzysztof Czapul

Co z plażą miejską? Władze Wągrowca WYJAŚNIAJĄ i przedstawiają PLAN PRAC [MAPA]

Redakcja