Okno na Wągrowiec

Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości Wiadomości z ratusza

Podziel się roślinką!

binary comment

W tym roku, choć to już druga połowa marca, pogoda ciągle nie rozpieszcza i wielu właścicieli przydomowych ogródków jeszcze nie rozpoczęło wiosennych porządków. Jednak to kwestia tylko kilku cieplejszych dni i tak jak co roku wielu z nich rzuci się w wir prac ogrodowych.

Każdy mniej lub bardziej doświadczony ogrodnik wie, że rośliny szybko rozrastają się, a wiosna to najlepszy czas na ich przesadzanie i rozsadzanie. Często przy takich zabiegach zostaje nadmiar sadzonek lub kłączy, którymi warto podzielić się z innymi.

Dział Zieleni wągrowieckiego MPWiK Sp. z o. o. wyszedł z ciekawą propozycją do wszystkich właścicieli ogrodów, którzy chcą dać swoim roślinom „drugie życie”. Wystarczy dostarczyć wykopaną z ogrodu roślinę do MPWiK Sp. z o. o. na ulicy Janowieckiej 100 lub zadzwonić pod numer tel. 500 303 183 do Ogrodnika Miejskiego.

Pracownicy Działu Zieleni MPWiK Sp. z o. o. odbiorą roślinę i zaopiekują się nią. Przekazane w ten sposób rośliny ozdobią miejskie tereny zielone i będą cieszyć oczy zarówno darczyńców, mieszkańców, jak i osoby odwiedzające nasze miasto.

Materiał informacyjny Urzędu Miejskiego w Wągrowcu

Czytaj także

COVID-19: Mamy u nas 27 nowych ZAKAŻEŃ. Na kwarantannie 1171 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

OSZUŚCI podawali się za policjantów. Wągrowieccy funkcjonariusze ich ZŁAPALI

Redakcja

Kilkaset tysięcy złotych dla wągrowieckich przedszkoli, szkół i urzędu miejskiego

Urząd Miejski w Wągrowcu