Okno na Wągrowiec

Fotoreportaże Na własne oczy Piłka nożna Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

Najłatwiejsze 3 punkty Unii Wapno. Rywale… stchórzyli

Unia Wapno pozostaje na czele tabeli, bo rywale na mecz nie dojechali.

Tarnovia Tarnówka zdezerterowała. Na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem jej działacze poiniformowali, że na mecz nie dojadą. Walkower był oczywisty i trzy punkty przyznane Unii Wapno, która wraz z Polonią Chodzież umocniła się się w czubie tabeli Pilskiej Klasy Okręgowej. Dodatkowo Tarnówka będzie ukarana 500 złotymi.

W takich warunkach „unici” rozegrali tylko krótki sparing. W sumie trudno się Tarnówce dziwić, bo nie mają miłych wspomnień z Wapna – dotąd przregrywali tu bardzo wysoko – po 7, 8 do 0. Walczyć jednak trzeba do końca. Wystarczy dodać, że walkower w tej klasie rozgrywek nie zdarzył się już od ładnych kilku lat.

Znacznie gorzej powiodło się innej naszej drużynie, bo w Budzyniu z tamtejszym Kłosem Sokół Damasławek sobie nie poradził, przegrywając wysoko 1-6.

Unia Wapno wraz z Polonią Chodzież pozostaje liderem (ma tyle samo 16 punitów, ale gordzy bilans bramek). Sokół Damasławek pozostaje zaś na siódmym miejscu z 10 punktami na koncie.

Unia Wapno – Tarnovia Tarnówka walkower 3-0

Kłos Budzyń – Sokół Damasławek 6-1

Zdjęcia: Arkadiusz Świdrak

Czytaj także

NASI W TELEWIZJI: „Uskrzydlony bohater” pilot kapitan Franciszek Jach dzisiaj w TVP Historia!

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: NIELBA POKONUJE KWIDZYN! ZNÓW WYGRYWAMY PO KARNYCH!

Krzysztof Czapul

PIŁKA NOŻNA: Liga się zbliża. Czas na ostatnie sparingi nielbistów. Teraz sprawdzimy Swarzędz

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej