Okno na Wągrowiec
Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości

WÓDKA WĄGROWIECKA CZYSTA JUŻ DO NABYCIA! Wiemy gdzie i za ile ją kupimy

Do nabycia jest tylko w jednym sklepie monopolowym w Wągrowcu.

Na etykiecie można przeczytać, że wyprodukowano ją tylko dla jednego producenta, firmy wągrowczanina Sebastiana Troczyńskiego. Kupić ją możemy tylko w jednym punkcie handlowym – sklepie monopolowym „Jama”, mieszczącym się w Wągrowcu przy ulicy Skockiej 13.

Wódka nazywa się „Wągrowiecka wódka czysta”. Na etykiecie przeczytamy także krótką wzmiankę o naszym mieście – o jego założeniu, położeniu w dolinie rzek Nielba i Wełna oraz ich nietypowym skrzyżowaniu. Wódka kosztuje 35.99 zł i jest sprzedawana w półlitrowych butelkach.

Jak nas informuje Sebastian Troczyński, ten trunek cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W dwa dni wyprzedał się prawie cały zapasi ze 100 butelek zostało tylko kilka. Sebastian uspokaja jednak, że kolejny zapas w sklepie pojawi w ciągu najbliższych kliku dni.

Dodajmy, że to nie pierwsza nasza lokalna wódka. Kilka tygodni temu pisaliśmy o „Gołanieckiej Wódce Ziemniaczanej. Do kupienia jest w sklepie monopolowym, mieszczącym się przy gołanieckim Rynku 23. Za półlitrową butelkę podobnie jak za wągrowiecką zapłacimy 35,95 zł.

Czytaj także

SEZON ZIMOWY: Lodowisko ruszy już wkrótce

Redakcja

Wągrowieccy policjanci przygotowują świąteczną paczkę dla potrzebujących

Redakcja

WAŻNE: W Wągrowcu znaleziono KLUCZE [ZDJĘCIE]

Redakcja