Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

Z Polic piłkarze Nielby wracają bez choćby punktu

W sobotę „żółto-czarni” udali się na kolejny mecz ligowy, tym razem do Polic, gdzie przyszło im się zmierzyć z tamtejszym Chemikiem.

Nie udał się ten wyjazd naszym piłkarzom. Wszyscy liczyli, że wreszcie się uda, że może nie tylko cenny jeden punkt, ale może nawet zwycięstwu uda się wywieźć z Polic.

Sytuacja była dość sprzyjająca, bo Chemik nie może zaliczyć obecnego startu w tych rozgrywkach do udanych. Po siedmiu kolejkach zajmował 15 miejsce w tabeli, z dorobkiem 5 punktów. Dotychczas drużynie z Polic udało się wygrać jeden mecz i dwa zremisować. Nielba Wągrowiec również nie może zaliczyć startu w rozgrywkach do udanych. Jeszcze nie udało jej się wygrać meczu ligowego. Zapowiadało się ciekawe spotkanie.

Niestety, zaczęliśmy najgorzej jak mogliśmy, bo dwa gole, które zadecydowały o losach spotkania padły już na samym początku. Najpierw w minucie 3, a kolejny chwilę później – w minucie 7. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i po ostatnim gwizdku, to gospodarze mogli się cieszyć.

Na pierwsze zwycięstwo w III lidze kibice wciąż czekają. Może najbliższa kolejka będzie dla nas szczęśliwa? W sobotę 21 września nielbiści na swoim boisku zmierzą się z Sokołem Kleczew.

Obecnie po ostatniej porażce Nielba Wągrowiec zajmuje 16 miejsce, wciąż z 3 punktami na koncie. Nasz najbliższy rywal będzie mocny, bo jest na wysokim miejscu 4, z 16 punktami na koncie.

Chemik Police – Nielba Wągrowiec 2-0

Gole dla Chemika: Andrij Protasenko, Jakub Sobecki.

Fot. chemik.police.pl

Czytaj także

WEEKEND NA SPORTOWO. Czyli gdzie i w co grają?

Krzysztof Czapul

Uczniowie z Wągrowca z wizytą na stadionie Kolejorza [FOTO]

Redakcja

PIŁKA NOŻNA: Derby powiatu na remis!

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: NIELBA O BRAMKĘ LEPSZA OD LIDERA! [FOTO]

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: TAK SIĘ BAWI I WYGRYWA NIELBECZKA! [FOTO]

Krzysztof Czapul

WEEKEND NA SPORTOWO. Czyli gdzie i w co grają?

Redakcja

PIŁKA NOŻNA: Nielba w Stężycy nie dała rady

Krzysztof Czapul

PIŁKA NOŻNA: Spartanie utonęli w skockiej Wełnie [FOTO]

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: NIELBA U SIEBIE NIEGOŚCINNA. NIE DAŁA SZANS EKIPIE Z KWIDZYNA!

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej