20-lecie wągrowieckich „Amazonek”
W piątek 27 października Wągrowieckie Towarzystwo „Amazonek” obchodziło jubileusz XX-lecia istnienia. Uroczystość, w której uczestniczył Wicestarosta Michał Piechocki, odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej I...
Jubileusze z Wągrowca, powiatu wągrowieckiego i okolicznych gmin.

