serpol praca

Okno na Wągrowiec
Jubileusze Kronika Wiadomości Wydarzenia

ALE JUBILEUSZ: 100 lat skończyła pani Cecylia! [FOTO]

W czwartek, 26 października, swoje setne urodziny obchodziła pani Cecylia Baranek z Jaworówka.

– Z tej okazji wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Mieścisko Kamilą Mazurek oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anną Twardowską złożyłem wizytę u szanownej Jubilatki, by złożyć najlepsze życzenia urodzinowe w imieniu własnym oraz całej społeczności Gmina Mieścisko! Oprócz życzeń nie mogło zabraknąć kosza z kwiatami oraz urodzinowego prezentu – wyjaśnia wójt Przemysław Renn i dodaje:

– Niezwykłym momentem było wspólne odśpiewanie „200 lat!” na cześć Jubilatki, jak również wspólne rozmowy o historii, młodości czy życiu rodzinnym, ale także o codziennych spacerach czy recepcie na długowieczność.

Pani Cecylia, pomimo swoich 100 lat, nie ma większych problemów ze zdrowiem i choć jest w miarę samodzielna, to zawsze może liczyć na wsparcie, opiekę i pomoc ze strony swoich najbliższych.

Pani Baranek wyszła za mąż 24 kwietnia 1945 roku. Miała, jak wspominała, 8 córek. Obecnie ma 22 wnuków, 34 prawnuków i 12 praprawnuków.

Choć urodziła się w Pawłowie Skockim, to większość życia spędziła w Jaworówku, w którym mieszka nieprzerwanie od 84 lat! Obecnie jest najstarszą mieszkanką Gminy Mieścisko.

Źródło: Gmina Mieścisko

Czytaj także

ALE JUBILEUSZ: 100 lat skończyła pani Marianna! [FOTO]

Redakcja

ALE JUBILEUSZ: 100 lat skończyła pani Kornelia!

Redakcja

ALE JUBILEUSZ: 101 lat skończyła pani Marianna! [FOTO]

Redakcja