serpol praca

Okno na Wągrowiec
Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

Biegacz ze Wschowy wygrał półmaraton Skoki – Wągrowiec [WYNIKI/FOTO]

VI półmaraton Wągrowiec Skoki przeszedł do historii. Tak jak w roku ubiegłym, najszybciej 21-kilometrową trasę pokonał Bartosz Romaniuk ze Wschowy z czasem 1:12:54. W zawodach mieliśmy także naszych przedstawicieli. Najlepszą wągrowczanką została Agata Abram (1:38:30), a wągrowczaninem Aleks Bartkowiak (1:29:47). Pogoda dopisała, a przelotny deszcz nie był przeszkodą dla miłośników biegania.

W tym roku blisko 300 zawodników wystartowało z wągrowieckiego EKO parku. Metą rywalizacji był skocki rynek, gdzie biegacze otrzymali medale oraz gratulacje i słowa uznania od swoich najbliższych. Ceremonia dekoracyjna najlepszych tego dnia sportowców odbyła się w hali widowiskowo-sportowej w Skokach. Tam gratulacje biegaczom i słowa uznania dla organizatorów przekazali burmistrz Skoków Tadeusz Kłos, Maciej Łucyk (Maratończyk pomiar czasu) i burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt.

Zapraszamy po odbiór pucharów dla: najlepszej mieszkanki Wągrowca miejsce 3 oraz najlepszego mieszkańca Wągrowca miejsce 2 – Urząd Miejski w Wągrowcu, pokój 102, w godzinach pracy urzędu.

Organizatorem wydarzenia był Maratończyk pomiar czasu przy wsparciu miasta Wągrowca oraz Miasta i Gminy Skoki.

Oficjalne wyniki tutaj:

https://www.maratonczykpomiarczasu.pl/wyniki

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Wągrowiecki Rower Miejski: Użytkownicy przejechali w tym sezonie prawie 300 tys. km!

Redakcja

Wkrótce rusza wągrowieckie lodowisko

Redakcja

Już za tydzień inauguracja świątecznych iluminacji na Rynku!

Redakcja