serpol praca

Okno na Wągrowiec
Jubileusze Kronika Społeczeństwo Wiadomości

ALE JUBILEUSZ: Pani Teresa dołącza do grona 100-latków! [FOTO]

Wczoraj Teresa Staszczyk z Grabowa w gminie Gołańcz świętowała 100-lecie swoich urodzin. Rodzina zorganizowała kameralną uroczystość.

Wydarzenie to zgromadziło licznych gości, w tym burmistrza Gołańczy Mieczysława Durskiego, który w imieniu całej społeczności gminy złożył Jubilatce serdeczne gratulacje i życzenia długich lat życia w zdrowiu i otoczeniu kochających bliskich.

Nie zabrakło również życzeń od sołtysa wsi Grabowo Andrzeja Brykczyńskiego, który wraz z delegacją złożył Pani Teresie gratulacje. W uznaniu tego wyjątkowego jubileuszu Jubilatka otrzymała list gratulacyjny, prezenty, kwiaty i kosz ze słodyczami. Co więcej, burmistrz przekazał również życzenia od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Teresa Staszczyk mieszka w Grabowie od 64 lat. Urodziła się 10 października 1923 roku w miejscowości Studzian w gminie Przeworsk. Całe swoje życie poświęciła pracy w gospodarstwie rolnym i jak sama twierdzi, to właśnie ciężka i systematyczna praca jest jej receptą na długowieczność. Mieszkańcy Grabowo mówią o niej jako o „wzorze pracowitości i współpracy dobrosąsiedzkiej”. Wychowała dwoje dzieci i doczekała się trojga wnucząt i trojga prawnucząt.

Ten jubileusz to wielka radość. Pani Teresa dołączyła do zaszczytnego grona 100-latków Gminy Gołańcz, które aktualnie liczy trzy osoby.

Źródło: Miasto i Gmina Gołańcz

Czytaj także

ALE JUBILEUSZ: 100 lat skończyła pani Marianna! [FOTO]

Redakcja

ALE JUBILEUSZ: 100 lat skończyła pani Kornelia!

Redakcja

Okradli gospodarstwo rybackie. Uciekli spłoszeni. Szybko ich złapano

Redakcja