serpol praca

Okno na Wągrowiec
Jubileusze Kronika Wiadomości

ALE JUBILEUSZ! „Diamentowe Gody” pani Danuty i pana Czesława

60-tą rocznicę ślubu właśnie obchodzą Danuta i Czesław Hekert z Przysieczyna.

Dzisiaj, czyli w czwartek, 26 października, w Przysieczynie (gmina Wągrowiec) miała miejsce wyjątkowa uroczystość. W tym dniu Danuta i Czesław Hekert obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego.

Z tej okazji Przemysław Majchrzak, wójt gminy Wągrowiec oraz Małgorzata Bejma, kierownik referatu organizacyjnego w urzędzie gminy Wągrowiec złożyli szanownym jubilatom serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia, bogatych w zdrowie i szczęśliwe chwile.

Wójt wręczył jubilatom okolicznościowy dyplom, kwiaty oraz upominek oraz przekazał życzenia od Edyty Słomki, kierownik USC w Wągrowcu.

Państwo Danuta i Czesław Hekert zawarli związek małżeński 26 października 1963 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wągrowcu, natomiast ślub kościelny odbył się w Lechlinie.  

Stworzyli związek oparty na wzajemnej solidarności i zaufaniu, w którym dzień po dniu przez sześćdziesiąt lat wspierali się przebywając swoją drogę życia. Ich sukcesy życiowe miały źródło we wzajemnym zrozumieniu i współdziałaniu małżeńskim. 60 lat temu przyrzekali sobie, że uczynią wszystko, aby małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.  Przyrzeczenia danego sobie dotrzymali.

Źródło: USC Wapno

Czytaj także

ALE JUBILEUSZ: Pani Krystyna skończyła 96 lat! [FOTO]

Redakcja

Wystraszony pies biega po drodze pomiędzy autami

Redakcja

Policja zatrzymała kierowcę. Miał aż… 4 promile!

Redakcja