Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Jubileusze Kronika Wiadomości

ALE JUBILEUSZ: 102 lata pani Emilii! [FOTO]

Emilia Zbieralska z gminy Rogoźno właśnie obchodzi piękny jubileusz.

102 lata! Właśnie tyle lat skończyła Emilia Zbieralska, najstarsza mieszkanka gminy Rogoźno.

Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedził burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Izabela Ludtke, aby wręczyć kwiaty oraz upominek, a także życzyć zdrowia i kolejnych tak niezwykłych jubileuszy.

Źródło: Gmina Rogoźno

Czytaj także

Burmistrz Wągrowca będzie się spotykała z mieszkańcami w plenerze [SZCZEGÓŁY]

Redakcja

OFICJALNE: Krzysztof Poszwa ZASTĘPCĄ BURMISTRZ Alicji Trytt!

Krzysztof Czapul

ZDERZENIE POCIĄGU Z CIĘŻARÓWKĄ. Jedna osoba NIE ŻYJE. Pociągiem podróżowało kilkanaście osób. Są wśród nich RANNI [FOTO]

Redakcja