Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Społeczeństwo Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

Z CALCIO WĄGROWIEC na piłkarskie salony!

Mikołaj Pol wypożyczony do Warty Poznań, Oliwia Senger (oboje rocznik 2007) wypożyczona do Szkoły Futbolu Lejdis!, a Nikodem jedzie na turniej do Amsterdamu!

Dwa transfery są na okres czasowy. Mikołaj jak i Oliwka będą kontynuowali swoją przygodę w wyżej wymienionych klubach na okres jednego roku. Gratulacje dla zawodników i rodziców. Życzymy POWODZENIA.

Wspaniała przygoda czeka za to innego zawodnika. Nikodem Zieliński w najbliższy piątek wyjedzie na 3-dniowy międzynarodowy turniej do Amsterdamu w Holandii! Nikodem z rocznika 2009 jest niezwykle pracowity i utalentowany. Jego umiejętności zwróciły uwagę dwóch poznańskich klubów – KKS Lech Poznań i Warta Poznań.  To właśnie w barwach Warty Nikodem gościnnie wystąpi w tym turnieju.

Wągrowiecka Akademia Piłkarska Calcio ma się czym pochwalić. Trzy lata jej funkcjonowania, a tak wiele już się wydarzyło! Z tego klubu na zasadzie transferów wypromowano:

Mateusz Węzik – KKS Lech Poznań

Bogdan Pisarek – KKS Lech Poznań

Borys Olech – KKS Lech Poznań

Igor Busz – Warta Poznań

Mikołaj Pol – Warta Poznań

Oliwia Senger – Szkoła Futbolu Lejdis

W AP Calcio szkolą dzieci od 4 roku zycia. Zabawa, turnieje, mecze ligowe, obozy i wiele innych atrakcji oferuje Akademia Pilkarska Calcio Wagrowiec. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, urodzone od 2015 do 2007. Wiecej informacji pod numerem tel 603-083-937

Czytaj także

Burmistrz zaprasza na spotkanie w sprawie ulicy Skockiej

Redakcja

Sanepid zaprasza na Światowy Dzień bez Tytoniu

Krzysztof Czapul

Wiemy jak autobusy ZKM będą kursować w Boże Ciało i dzień po nim

Redakcja