Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

WYJĄTKOWA nieruchomość W KALISKACH: Może tu powstać PENSJONAT, HOTEL albo RESTAURACJA [ZDJĘCIA]

Rodzaj:działki budowlane
Lokalizacja:Kaliska, ul. Kcyńska
Powierzchnia:5241 m² lub 1114, 1341, 1447, 1134 m²
Media:sieć wodociągowa, kanalizacji sanitarnej i elektroenergetyczna w drodze publicznej

Z jednej strony główna ulica wylotowa z Wągrowca, z drugiej malownicze jezioro – czy można znaleźć lepsze miejsce na ciekawą inwestycję? Raczej nie!

Doskonały dojazd, bliskość miasta, a jednocześnie Jezioro Rgielskie tuż obok. Wymarzony teren pod budowę pensjonatu, restauracji lub innego obiektu usługowego.

Dobry pomysł na biznes!
Widząc niesłabnące zainteresowanie wynajęciem sal na imprezy okolicznościowe i wesela, jesteśmy przekonani, że stawiając na budowę ciekawego pensjonatu z restauracją i salą imprez, kalendarz szybko wypełni się rezerwacjami. To doskonała okazja na własny biznes, który będzie przynosił dochód przez cały rok.

Zainteresowanie tego typu obiektami jest widoczne gołym okiem, gdyż w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się już inny obiekt hotelowo-restauracyjny cieszący się dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców Wągrowca, ale i osób spoza regionu. Dobre jedzenie, piękny widok z tarasów to magnesy przyciągające klientów szukających dogodnego miejsca na chwilę relaksu w gronie znajomych.

Kajaki, plaża i wypoczynek
Ponadto swoją ofertę można wzbogacić atrakcjami związanymi z rekreacją oraz turystyką, a urzekające krajobrazy wokół z pewnością przyciągną wielu chętnych chcących skorzystać z takiej właśnie oferty. Branża turystyczna rozwija się bardzo dynamicznie, a zapotrzebowanie na spływy kajakowe, ogniska w plenerze czy chociażby bierny wypoczynek na plaży jest w ostatnim czasie spore. To wszystko można połączyć razem z funkcją mieszkaniową! Dla prezentowanej działki w Kaliskach, tuż nad Jeziorem Rgielskim, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę usługową: rekreacja i wypoczynek oraz obsługa turystki. Plan miejscowy dopuszcza również realizację w budynku mieszkania dla właściciela.

Warto zauważyć, że istnieje możliwość kupna i zagospodarowania całego terenu składającego się z 4 mniejszych działek lub zainwestowania w jedną z mniejszych nieruchomości. Przykładowe projekty budynków możliwych do realizacji pokazano na wizualizacji w galerii zdjęć, podobnie jak koncepcje zabudowy i zagospodarowania działek.

Super lokalizacja!
Położenie nad jeziorem to jedno, ale trzeba zwrócić również uwagę na dobry dojazd z Wągrowca. Teren ten położony jest w Kaliskach, tuż obok granicy z miastem, przy drodze wylotowej. To właśnie z ul. Kcyńskiej wystarczy odbić w utwardzoną drogę wewnętrzną, aby cieszyć się urzekającym krajobrazem zieleni wokół jeziora.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na prezentację! Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

JEST PRACA: Sprawdź, kto i gdzie szuka u nas pracowników [OFERTY]

Redakcja

Puchar przechodni Wójta Gminy Wągrowiec dla OSP w Wągrowcu [FOTO]

Redakcja

Wiemy od kiedy i jak pojadą BEZPŁATNE autobusy na PLAŻĘ w Kobylcu

Krzysztof Czapul