Okno na Wągrowiec

Na sygnale Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

WIDZIAŁEŚ TEGO ZŁODZIEJA?! TO ON OKRADŁ STACJĘ ORLEN. Poszukuje go policja! [ZDJĘCIA]

W niedzielę późnym popołudniem okradziono stację Orlen w Wągrowcu.

W niedzielę 29 grudnia na wągrowiecką stację Orlen przy obwodnicy podjechał srebrny citroen c4. Kierowca zatankował paliwo za blisko 300 złotych i… odjechał jakby nigdy nic.

Pracownicy stacji, gdy się zorientowali, to zaraz wezwali policję. Funkcjonariusze przejrzeli monitoring, który kradzież zarejestrował. Dzięki temu udało się ustalić wągrowieckie tablice rejestracyjne samochodu, zaczynające się od PWA. Okazało się jednak, że pochodzą one od innego auta – alfy romeo. Najpewniej zostały wcześniej skradzione.

Co ciekawe, 19 października w Skokach, najpewniej ten sam mężczyzna, też poruszał się citroenem C4 i dokonał kradzieży. Także wówczas miał zamontowane tablice rejestracyjne od innego pojazdu.

Teraz wągrowiecka policja publikuje zdjęcia z kamer na wągrowieckim Orlenie i jego wizerunek. Ktokowiek zna tego mężczyzny, powinien skontaktować się z policją.

Czytaj także

Po kolizji panie umówiły się przy bankomacie. Ale sprawczyni… zwiała

Krzysztof Czapul

POLICJA OSTRZEGA: Nowa metoda oszustów to… DEZYNFEKCJA PIENIĘDZY!

Krzysztof Czapul

UWAGA! Więcej policjantów patroluje ulice, parki, tereny rekreacyjne. Tam nie powinno być nikogo! [FILM]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej