Okno na Wągrowiec

Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

KOLEJNY SLUGFEST JUŻ WIOSNĄ W WĄGROWCU! ZNAMY DATĘ IMPREZY

Organizatorzy poinformowali kiedy odbędzie się kolejna gala MMA w wągrowieckiej Hali OSiR.

Informacja o terminie imprezy pojawiła się na oficjalnym fanpejdżu Slugfest. – Emocje po naszej ostatniej gali oraz okresie świąteczno-noworocznym powoli opadają a my nie zwalniamy tempa i już dziś zapraszamy Was wszystkich na kolejną galę 14 marca 2020 roku do Wągrowca na Slugfest 18! – napisali w poście organizatorzy.

Walki jak zawsze odbędą się w ośmiokątnej klatce a profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie podkreślą mocny poziom sportowy zawodników. Na ten dzień zaplanowanych zostało w sumie 10 walk w formule MMA, a na rozpisce ma nie zabraknąć lokalnych zawodników.

Być może jednym z nich będzie Jarek Galuba z wągrowieckiego klubu sportów walki „DOJO”, który rok temu właśnie w Wągrowcu debiutował w MMA. Zobacz wywiad, którego udzielił nam przed tym pojedynkiem:

Natomiast naszą fotorelację z zeszłorocznej imprezy w Wągrowcu znajdziesz w artykule Gala MMA już za nami. Nasi ze zmiennym szczęściem [FOTO]

🏆 Emocje po naszej ostatniej gali oraz okresie świąteczno-noworocznym powoli opadają a my nie zwalniamy tempa i już dziś…

Opublikowany przez Slugfest Piątek, 3 stycznia 2020

Źródło: Slugfest

Czytaj także

W TĘ NIEDZIELĘ JESZCZE NIE MUSISZ IŚĆ DO KOŚCIOŁA. Prymas zniósł dyspensę, ale od przyszłego miesiąca

Remigiusz Priebe

WYDARZYŁO SIĘ W WĄGROWCU: Reprezentacja Polski zagrała sparing z… drużyną Liceum Pedagogicznego

Remigiusz Priebe

PIŁKA NOŻNA HALOWA: Nasi w hali grają już na całego [TERMINARZ KOLEJKI]

Krzysztof Czapul