Okno na Wągrowiec

Komunikacja Wiadomości

WAŻNE: W święta miejskie autobusy NIE POJADĄ

BNP-misja-sam-800x600

Poruszanie się w najbliższy weekend komunikacją publiczną po Wągrowcu będzie bardzo utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe.

Zakład Komunikacji Miejskiej w Wągrowcu poinformował dzisiaj o świątecznym rozkładzie jazdy autobusów w Wągrowcu. Okazuje się, że poruszanie się komunikacją publiczną w trakcie Wielkanocy po naszym mieście będzie bardzo utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe.

Jak podaje ZKM, w Wielką Sobotę po Wągrowcu będą kursowały wyłącznie autobusy linii nr 5, oczywiście według sobotniego rozkładu. Natomiast zarówno w samą Wielkanoc, jak i w Poniedziałek Wielkanocny odwołane zostały wszystkie kursy – w te dni miejskie autobusy w ogóle nie wyjadą na ulice Wągrowca.

Przypomnijmy, że od 20 marca, w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami i powrotem do całkowicie zdalnej nauki w szkołach, w dni powszednie obowiązuje w Wągrowcu wakacyjny rozkład jazdy. Kursują wyłącznie linie wakacyjne nr 3, 4, 5 i 8. Informowaliśmy o tym w artykule WAŻNE: Od jutra będzie jeździć mniej miejskich autobusów.

Źródło: ZKM

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe