Okno na Wągrowiec

Fotoreportaże Gorący temat Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

STUDNIÓWKA: TAK SIĘ BAWILI TEGOROCZNI MATURZYŚCI Z ZS NR2 W WĄGROWCU [ZDJĘCIA]

Wczoraj, w piątek 17 stycznia swoją studniówkę mieli uczniowie 5 klas Zespołu Szkół numer 2 w Wągrowcu: IIIA, IIIB, IIIC, IVAT, IV HIT.

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym tak bardzo ważnym dla nich dniu. Studniówka odbyła się w gościnnej Sali Kryształowej Hotelu „Pietrak” w Wągrowcu. A oprócz oczywiście uczniów z osobami towarzyszącymi, uczestniczyli w niej także: rada rodziców, grono nauczycielskie i goście: wicestarosta Michał Piechocki, wójt Przemysław Majchrzak oraz wiceburmistrz Piotr Pałczyński.

Po tradycyjnym polonezie, przemowach i klasowych zdjęciach przyszedł czas na uroczystą kolację, a potem była już tylko świetna zabawa.

Był czas na zabawę, teraz czas szlifować wiedzę! Powodzenia na maturze! Poniżej nasza fotorelacja z tego wydarzenia.

To już druga z tegorocznych studniówek w naszym powiecie. Tydzień temu świętowali maturzyści I LO. Pisaliśmy o tym tutaj:  STUDNIÓWKA: TAK SIĘ BAWILI TEGOROCZNI MATURZYŚCI Z I LO W WĄGROWCU [ZDJĘCIA]

Foto: Robert Pater/Redakcja ONW

Czytaj także

UWAGA! Sygnalizacja świetlna dla pieszych wyłączona

Redakcja

WYBORY PREZYDENCKIE: Komisarz utworzył obwody głosowania w szpitalu i DPS-ach

Remigiusz Priebe

WALKA Z EPIDEMIĄ: Powstaje wągrowiecka baza sklepów i usługodawców online

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej