Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Rozpoznajesz ich? To ZŁODZIEJE! Szuka ich POLICJA [FILMY/ZDJĘCIA]

artdent baner

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Rogoźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów alkoholowych i innych w markecie „Biedronka”.

Do tych zdarzeń doszło kilka razy, w niedzielę 21 listopada, czwartek 2 grudnia oraz we wtorek 21 grudnia w dyskoncie „Biedronka ” w Rogoźnie przy ulicy Piłsudskiego.

Jak wyjaśniają policjanci, sprawcy weszli do sklepu, wykorzystali moment nieuwagi pracowników i zabrali artykuły alkoholowe po czym opuścili sklep. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzn , którzy mają z tym związek.

– Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn na zdjęciach/filmie lub posiadają wiedzę na temat tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami komisariatu policji w Rogoźnie lub Komendy Powiatowej Policji w Obornikach pod numerem telefonu: 47 77 24 211 / 47 77 24 200 lub mailowo dyzurny.oborniki@po.policja.gov.pl lub też innej jednostki policji – apelują funkcjonariusze.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Obornikach Piątek, 7 stycznia 2022

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Obornikach Piątek, 7 stycznia 2022

Źródło: KPP Oborniki

Czytaj także

Był poszukiwany. Uciekał na motocyklu. Policja go złapała, bo doprowadził do kolizji

Redakcja

Pędzili ponad 100 na godzinę. Policja ich złapała. Są bez prawka, za to z wysokimi mandatami i punktami karnymi [ZDJĘCIA]

Redakcja

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego przestępcę, który ukrywał się w Wągrowcu

Redakcja