Okno na Wągrowiec

Edukacja Społeczeństwo Wiadomości Wiadomości z ratusza

Razem najlepiej! Wspólnie zawalczmy o podwórko NIVEA! [FILM]

BNP-misja-sam-800x600

Zaangażujmy bliskich, rodzinę, sąsiadów, przyjaciół i całą społeczność Wągrowca.

Wągrowiec zgłosił swoją lokalizację dla podwórka NIVEA – teren zabaw przy Przedszkolu nr 7 „Pod Grzybkiem” przy ulicy Libelta 12a. Miejsce to służy zarówno podopiecznym przedszkola, jak i najmłodszym mieszkańcom okolicznych osiedli mieszkaniowych. Jest szansa na to, aby ten plac zyskał zupełnie nowy wygląd i stał się atrakcyjnym miejscem spędzania wolnego czasu dla dzieci.

Miasto wspólnie z Przedszkolem nr 7 przygotowało specjalny film, który miał zachęcić jury do wybrania tej lokalizacji. Spośród 270 filmów przesłanych w tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej Podwórko NIVEA wybrano pięciu zwycięzców, którzy zdobyli plac zabaw w drodze konkursowej. Wągrowiec nie znalazł się w gronie tych szczęśliwców, jednak ciągle istnieje możliwość wygrania podwórka NIVEA w drodze głosowania.

Wszystkie ręce na pokład! Zaangażujmy swoich bliskich, rodzinę, sąsiadów, przyjaciół i całą społeczność Wągrowca. 15 lokalizacji, które uzyskają największą liczbę głosów także wygra podwórko NIVEA.

Aby zagłosować na wągrowieckie podwórko NIVEA, wystarczy założyć konto na stronie: https://podworko.nivea.pl/zasady-glosowania, a następnie wyszukać wągrowiecką lokalizację i oddać na nią swój głos. Głosowanie będzie trwało do 15 lipca br.

Materiał informacyjny Urzędu Miejskiego w Wągrowcu

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja