serpol praca

Okno na Wągrowiec
Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

PO WYPADKU AUTA Z ULAMI: Kierowca i pasażer z niewielkimi urazami. URATOWANO sporo PSZCZÓŁ

Pszczelarze dziękują strażakom za pomoc po wypadku.

Przypomnijmy, że nocą z niedzieli na poniedziałek koło Mieściska doszło do poważnego wypadku samochodu dostawczego przewożącego kilkadziesiąt uli z pszczołami. Pisaliśmy o tym tutaj:

Kierowca najpewniej zemdlał, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Samochód został całkiem zniszczony, a kierowca oraz pasażer trafili do szpitala. Na szczęście dzisiaj wiemy już, że obaj mężczyźni wyszli z tego wypadku bez większych obrażeń.

– Patrząc na te przerażające zdjęcie to cud. Niestety, nasze ule i samochód uległy całkowitemu zniszczeniu – czytamy na fejsbukowym profilu Pasieka DaryUla.

Pszczelarze są także bardzo wdzięczni strażakom, a w szczególności druhom z OSP Mieścisko, za pomoc na miejscu zdarzenia.

– Dzięki ich pomocy udało nam się uratować kilkanaście rodzin pszczelich. Dziękujemy druhnie Oli za bardzo szybkie poszukanie i zapewnienie kartonów, które tymczasowo zastępowały połamane korpusy i uratowały sporo owadów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni koledze Piotrowi Putzowi za błyskawiczne przybycie na miejsce wypadku. Twoja szybka ocenia sytuacji i podjęte na gorąco decyzje zoptymalizowały akcję ratunkową dla pszczół. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom, którzy wyrwani ze snu włączyli się aktywnie w pomoc. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przesłali nam słowa otuchy – swoją wdzięczność wyrażają pszczelarze.

Czytaj także

Wypadek w gospodarstwie rolnym. Nie żyje 42-latek przygnieciony przez siewnik

Redakcja

WYPADEK z udziałem czterech samochodów. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]

Redakcja

40-latek z URATOWAŁ życie mężczyzny, który wpadł do rowu wypełnionego wodą

Redakcja