Okno na Wągrowiec

Piłka ręczna Sport Wiadomości

PIŁKA RĘCZNA: Dziewczyny z „Orlika” nie dały rady zawodniczkom „Olimpijczyka”

BNP-misja-sam-800x600

Rozegrano przedostatnią kolejkę III ligi wielkopolskiej kobiet.

W kcyńskiej hali w piątek rozegrany został mecz piłki ręcznej pomiędzy żeńskimi zespołami UKS „Olimpijczyk” Budzyń i MLUKS „Orlik” Kcynia w ramach III ligi wielkopolskiej kobiet.

Pierwsza połowa spotkania należała do olimpijek. Przyjezdne celniej rzucały i na przerwę schodziły z przewagą sześciu bramek, przy wyniku 15:21.

Kcyńska ekipa nie zamierzała się jednak łatwo poddać. Na początku drugiej części gry miejscowe zawodniczki wzięły się ostro za odrabianie strat. Dzięki swojej determinacji zmniejszyły różnicę do zaledwie jednej bramki, doprowadzając w 44. minucie do wyniku 22:23.

Od tego momentu toczyła się zacięta walka między zespołami, jednak to budzynianki znów zbudowały sobie przewagę nad rywalkami doprowadzając w 52 minucie do rezultatu 23:29.

W samej końcówce kcyniankom udało się ponownie nieco zniwelować straty i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 26:30.

Skład UKS Olimpijczyk Budzyń (w nawiasie liczba rzuconych bramek): Dajana Pilarska, Wiktoria Zielińska (2), Marta Morawska (2), Agnieszka Kamińska, Justyna Łochowicz (1), Agata Zych (9), Aleksandra Krajewska (6), Julia Burzyńska, Paulina Ksycka (2), Patrycja Ślesińska, Katarzyna Szymanowicz, Izabela Nowak (4), Dominika Pikulik (2), Daria Kubanek, Magdalena Lewandowska (2), Martyna Kalkowska.

Zdjęcie: UKS Olimpijczyk Budzyń

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

ZAGRA NIELBA: Szczypiorniści chcą skruszyć Tytanów. Piłkarze ruszą na Gwardzistów

Krzysztof Czapul

WYCIĄŁ DRZEWA Z LASU i zabrał na opał DO DOMU. Może posiedzieć nawet 5 lat

Remigiusz Priebe

Piłkarze wrócili z JEDNYM punktem. Szczypiorniści u siebie WYGRALI

Krzysztof Czapul