Okno na Wągrowiec

Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

Ponad 4 HEKTARY PRZYRODY: Działka Z LASEM I STAWEM pod Wągrowcem jest DO KUPIENIA [ZDJĘCIA]

BNP-misja-sam-800x600
Rodzaj:działka
Lokalizacja:Łaziska, gmina Wągrowiec
Powierzchnia działki:40645 m2
Media:prąd, gaz – w drodze

Duża, urokliwa działa z własnym lasem i stawem. Idealne miejsce na spokojne życie lub pod inwestycję wypoczynkową.

Niespotykana przestrzeń, własny staw i las – miejsce, którego pozazdrościłby każdy. Na uboczu Wągrowca, gdyż dojazd do miasta zajmuje drogą asfaltową raptem 5 min., znajduje się urokliwy skrawek ziemi, który z pewnością stanie się oazą dla osób szukających intymności, swobody oraz relaksu na łonie natury.

Ponad 4 hektary do zagospodarowania. Jest las, duży staw, który z pewnością ucieszy wędkarzy, a także dostęp do rzeki Wełny. Może warto zainwestować i wybudować tu swój dom? A może sprawić, aby to miejsce stało się inwestycją i odskocznią od miejskiego hałasu?

Bliskość przyrody zawsze w cenie
Wędkarstwo staje się coraz bardziej popularne, weekendowe wypady na łono natury również. Warto zatem rozpatrzyć to atrakcyjne miejsce pod kontem rekreacyjnym – zwłaszcza, że w bliskim sąsiedztwie znajduje się piramida!

To grobowiec rotmistrza Franciszka Łakińskiego wzniesiony na niewielkim wzgórzu wśród drzew, a kilkadziesiąt metrów dalej stoi kolumna, pod którą według tradycji pochowano ukochanego konia rotmistrza.

Wybudowanie kilku małych domków, zorganizowanie miejsca na grilla lub ognisko, może przystani dla kajaków z pewnością przyciągnie wiele osób szukających odskoczni od wielkomiejskiego hałasu.

Ogród i dom marzeń na wyciągnięcie ręki
Działka w Łaziskach jest również doskonałym miejscem dla tych, którzy szukają dużego miejsca na wybudowanie przestronnego domu, w którym ukojenie i spokój znajdzie nie tylko rodzina, ale i znajomi i przyjaciele.

Mając takie możliwości można się pokusić o zaprojektowanie ogrodu marzeń, który od razu będzie wzbogacony o staw. Szum wody spływającej po skałach, fontanny i kolorowe rybki, które będzie można podziwiać z pomostów i mostków, z pewnością zrelaksują i napełnia energię każdego.

Opcji jest wiele! Wystarczy mieć dobry pomysł i chęci na jego realizację. Na życzenie kupującego możemy wystąpić o wydanie warunków zabudowy, które przybliżą te marzenia.

OTOCZENIE:
W pobliżu znajdują się nieliczne domy jednorodzinne wolnostojące oraz pola, łąki i przepływająca rzeka Wełna. To spokojny, wiejski krajobraz, który pozwala na chwilę zapomnienia i wypoczynku.

Dzięki temu można cieszyć się naturą, wypoczywając wśród otaczających drzew i przepięknie położonego stawu oraz spoglądać na spokojnie przepływające wody rzeki Wełny.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń i umów się na prezentację!
Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe