Okno na Wągrowiec
Społeczeństwo Wiadomości Wiadomości z ratusza Wydarzenia

Ostatni dzwonek na złożenie projektu

kondolencje majchrzak

Pozostało tylko kilka dni na zgłoszenie zadania w ramach Wągrowieckiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. Do rozdysponowania, podobnie jak w minionych latach, jest 250 tysięcy złotych.

To już ostatnia szansa, aby zgłosić własny pomysł na poprawę warunków życia w mieście. Trzeba pamiętać, że zadanie musi zostać zrealizowane na terenie będącym własnością gminy. Projekt może zgłosić każdy mieszkaniec Wągrowca pod warunkiem, że jego pomysł uzyska poparcie co najmniej 15 osób mieszkających na tym terenie.

Krok 1

Jeżeli masz pomysł na wykorzystanie pieniędzy w ramach budżetu obywatelskiego musisz wypełnić elektroniczny formularz dostępny tutaj 

https://wagrowiecmiasto.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski

Wypełnienie zgłoszenia jest bardzo proste: wystarczy wpisać nazwę projektu, krótko go opisać, uzasadnić potrzebę, opisać lokalizację oraz zaplanować budżet. Następnie należy pobrać dostępny w tym miejscu formularz listy poparcia i zebrać głosy 15 mieszkańców Wągrowca.

Krok 2

Elektroniczny formularz wniosku wraz z dołączoną zeskanowaną listą osób popierających dany projekt należy przesłać za pomocą internetowej platformy konsultacyjnej miasta w wymaganym terminie, a więc do 23 lipca br. do północy.

Czytaj także

Czesław Lang odwiedził Wągrowiec. Przez nasze miasto ma przejechać Tour de Pologne [ZDJĘCIA]

Redakcja

Dziś OTWARCIE centrum handlowego KARUZELA. Będą liczne niespodzianki i atrakcje

Redakcja

PIŁKA RĘCZNA: Dzisiaj „żółto-czarni” GRAJĄ mecz w Pucharze Polski

Redakcja