Okno na Wągrowiec

Na luzie Sport Wiadomości Wydarzenia

OSiR ZAPRASZA: Działają już KORTY i BOISKA [CENY/GODZINY]

BNP-misja-sam-800x600

Są jeszcze wolne terminy na boisku na Berdychowie, rezerwować można też korty tenisowe, gdzie jest nowa mączka ceglana.

Od 1 maja można uprawiać sport w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu do 50 osób (zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych). Możliwe jest również uprawianie sportu w obiektach sportowych krytych i na basenach – przy zachowaniu maksymalnie 50 proc. obłożenia obiektu.

Już za kilka dni, od 15 maja wydarzenia sportowe w obiektach na świeżym powietrzu będą mogły odbywać się z udziałem maksymalnie 25 proc. publiczności, a od 29 maja zostaną otwarte siłownie, kluby fitness, solaria. Obowiązywać będzie tam limit osób – maksymalnie 1 osoba na 15 m2. Otwarte zostaną również baseny, aquaparki i obiekty sportowe zamknięte, przy zachowaniu maksymalnie 50 proc. obłożenia obiektu.

Drużyny zainteresowane najmem boiska na Berdychowie są proszone o kontakt pod nr tel. 67 26 22 481. Są jeszcze wolne godziny w terminach: 

poniedziałek 18:00 – 19:00

piątek od godziny 19:00

Cena wynajęcia boiska to 50 zł/h.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu zaprasza również miłośników tenisa ziemnego do korzystania z kortów tenisowych, na których przed otwarciem sezonu naniesiono nową mączkę ceglaną. Korty są otwarte codziennie do godziny 21:00, a za korzystanie z nich zapłacimy 15 zł/h (bilet ulgowy) lub 20 zł/h (bilet normalny).

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja