Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Wiadomości Wydarzenia

Nowy Król Zielonoświątkowy w Wągrowcu

Nowym królem Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu został wągrowczanin Marek Łankiewicz.

W minioną niedzielę, 19 maja, podczas corocznego Strzelania Zielonoświątkowego pan Marek ustrzelał najwięcej punktów.

W strzelaniu o Tarczę Króla Zielonoświątkowego A.D. 2024 drugie miejsce i tytuł I Rycerza zdobył kapelan bractwa, ks. kanonik Piotr Kalinowski, a trzecie miejsce i tytuł II Rycerza – Ryszard Piasecki.

Fot. Bractwo Strzeleckie w Wągrowcu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul