Okno na Wągrowiec

Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

Nasz wojownik przygotowuje się do walki w rodzinnym mieście. A jego podopieczni dzielnie radzą sobie na ogólnopolskich zawodach [ZDJĘCIA]

Wielkimi krokami zbliża się gala MMA Slugfest w Wągrowcu.

Odbędzie się ona w sobotę 14 marca w wągrowieckiej hali OSiR. Wojownicy jak zawsze walczyć będą w specjalnej klatce. Zaplanowano 10 walk w formule MMA. Jednym z wojowników będzie wągrowczanin Jarek Galuba.

Przypomnijmy, że swoją pierwszą walkę w maju ubiegłego roku (w Wągrowcu) Jarek przegrał przez wskazanie. Druga walka, w listopadzie w Gnieźnie, zakończyła się pełnym sukcesem – nasz wojownik potrzebował tylko kilkunastu sekund, żeby pokonać swego rywala. Teraz czas na zwycięstwo przed własną publicznością!

– Moje przygotowania wchodzą w decydująca fazę. Forma cały czas rośnie i mam nadzieję, że szczyt przypadnie za niecałe 3 tygodnie. Chcę przygotować się jak najlepiej do nadchodzącej walki, aby tym razem wygrać w swoim rodzinnym mieście – zdradza nam Jarek, który mimo napiętego terminarza ma też czas na pracę ze swoimi podopiecznymi.

W ostatnich dniach właśnie wrócił z zawodów, na których był z swoimi podopiecznymi, którzy zaliczyli całkiem udane występy.

Starty trzech naszych zawodników na zawodach rangi ogólnopolskiej:

– „Bitwa o Poznań”: Karol Sygierycz (II miejsce w kat. do 75 kg).  Mateusz Gracz (kat. do 91 kg nieznaczna przegrana na punkty).

– „Mistrzostwa Polski No Gi JUI JITSU”: Krzysztof Żurawski (III miejsce kat. do 79,5 kg).

Czytaj także

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich zaprezentował nową stronę. Zdobią ją widoki wągrowieckiej obwodnicy

Remigiusz Priebe

Burmistrz Wągrowca zainicjował kampanię „Nie pozwolę Ci się zamknąć”

Remigiusz Priebe

APEL BURMISTRZA: działkowcy, ograniczcie swoje pobyty do niezbędnego minimum

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej