Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na luzie Piłka ręczna Relacje wideo Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

„MÓJ PIERWSZ RAZ”: Niezwykła, bardzo szczera rozmowa z ARTUREM SIÓDMIAKIEM [FILM]

Znany polski dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski rozmawia z pochodzącym z Wągrowca Arturem Siódmiakiem.

 „Mój pierwszy raz” to cykl rozmów, które z wybitnymi ludźmi sportu przeprowadza dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski, wiele lat związany z Canal +, a obecnie współtwórca i współwłaściciel na Youtube „Kanału Sportowego”.

Tym razem w ogniu pytań znalazł się pochodzący z Wągrowca Artur Siódmiak. Wielokrotny reprezentant Polski w szczerej rozmowie mówi nie tylko o sporcie.

Wyjaśnia skąd się wzięła o nim opinia, że mógłby zagrać nawet z jedną nogą. Artur wyjaśnia dlaczego pierwszy raz okłamał trenera. Nasz wybitny szczypiornista szczerze mówi o alkoholu u sportowców, czyli dlaczego kiedyś obudził się rano w koszulce siatkarza Pawła Zagumnego.

Jest oczywiście także  o słynnym, decydującym rzucie Artura w meczu z Norwegią. O dystansie do życia, który dał mu sport. O umiejętności zasypiania w każdej sytuacji, choćby tylko na pięć minut. A także o zawodniku, którego podczas swojej sportowej kariery najbardziej nie lubił i łzach na parkiecie.

Artur opowiada też o tym, że wiele lat temu był bliski końca kariery, bo nie miał pieniędzy na życie. I przyznaje, że jego największym idolem jest Michael Jordan, którym chciałby być choć na jeden dzień.

Fot. screen Youtube „Kanał Sportowy”

Czytaj także

WŁADZA chce dzisiaj ROZMAWIAĆ z MIESZKAŃCAMI na placu Wrzosowym [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

W KOŚCIELE BYŁO ZA DUŻO WIERNYCH?! Policja zgłoszenie przyjęła. Skończyło się na pouczeniu proboszcza

Krzysztof Czapul

ARTUR SIÓDMIAK UDZIELIŁ ODWAŻNEGO WYWIADU. Zdradził w nim wiele swoich tajemnic

Remigiusz Priebe