Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 24 marca, godz. 12.00: BRAK OSÓB W SZPITALU, 145 OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ, A 45 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Mimo tego, że epdemia się rozszerza, a w całym kraju rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem, to w naszym powiecie wciąż nie odnotowano takiego przypadku. Niestety, znacznie gorzej jest w pozostałych częściach naszego kraju.

Ministerstwo zdrowia potwierdziło dziś 25 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w Polsce. W sumie odnotowano ich już 774. Niestety, zmarła kolejna osoba. To już 9 ofiara koronawirusa – 68-letni ksiądz z woj. lubelskiego. Jest też kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. Pozytywny wynik testu wyszedł u mieszkańca powiatu pilskiego. Jest to mężczyzna w średnim wieku. Przebywa pod opieką lekarzy.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w powiecie wągrowieckim na dzień 24 marca 2020 roku:

–  Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (wczoraj także nie było nikogo; 145 osób objętych jest kwarantanną (wczoraj było tych osób 124). 45 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 47).

Czytaj także

KORONAWIRUS W POWIECIE: 42 OSOBY są na kwarantannie

Krzysztof Czapul

KORONAWIRUS W POWIECIE: Na kwarantannie jest 40 OSÓB. Brak zakażonych. Brak osób hospitalizowanych i pod nadzorem

Krzysztof Czapul

W szpitalu będą REMONTOWAĆ kuchnię. Przetarg wygrała FIRMA z ŁEKNA

Krzysztof Czapul