Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 1 kwietnia, godz. 12.00: NIE MA OSÓB W SZPITALU, 236 OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ, A 30 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Ministerstwo Zdrowia podaje, że łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce to 2.347 osób. Zmarło 35 osób.

Do tej pory w województwie wielkopolskim stwierdzono 160 zakażeń koronawirusem, trzy z tych osób zmarły. Były to: dwie pacjentki w wieku 57 i 37 lat, a także pacjent w wieku 71 lat.

Według danych Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w naszym województwie objętych nadzorem epidemiologicznym jest 7.204 osób, poddanych kwarantannie jest 11.539 osób, a 97 osób jest hospitalizowanych.

O najnowszych przypadkach zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę rano. W naszym regionie odnotowano 10 nowych zakażeń.

Są to: młoda kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, starsza kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, starszy mężczyzna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, kobieta w średnim wieku z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, starsza kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, kobieta w średnim wieku z powiatu kaliskiego, kobieta w średnim wieku z powiatu kaliskiego, kobieta w średnim wieku z powiatu kaliskiego, młody mężczyzna z powiatu kaliskiego, starszy mężczyzna z powiatu jarocińskiego.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że na dzień 1 kwietnia 2020 roku w związku z koronawirusem w naszym powiecie mamy: nie ma osób hospitalizowanych (wczoraj także nie było nikogo). 236 osób jest objętych kwarantanną (wczoraj także takich osób było 236), a 30 objętych nadzorem epidemiologicznym (wczoraj takich osób było 29).

Czytaj także

KORONAWIRUS W POWIECIE WĄGROWIECKIM: TYLKO 2 MIESZKAŃCÓW GMINY SKOKI JEST JESZCZE ZAKAŻONYCH

Krzysztof Czapul

1 OSOBA Z NASZEGO POWIATU Z PODEJRZENIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM TRAFIŁA DO SZPITALA! 1 OSOBA WYZDROWIAŁA

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Wiemy, gdzie i w jakich godzinach w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu

Krzysztof Czapul