Okno na Wągrowiec

Na sygnale Relacje wideo Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

UWAGA! Więcej policjantów patroluje ulice, parki, tereny rekreacyjne. Tam nie powinno być nikogo! [FILM]

Niestosujący się do zasad ograniczonego poruszania się dostaną mandaty.

Patrol promenady.

Patrolujemy parki, promenady i tereny zielone. Pustki! Tak trzymać! W tych miejscach nie powinno być nikogo!

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu Środa, 1 kwietnia 2020

– Patrolujemy parki, promenady i tereny zielone. Pustki! Tak trzymać! W tych miejscach nie powinno być nikogo! – informuje wągrowiecka policja.

To skutek nowych obostrzeń, wprowadzonych przez rząd. Wczoraj informowaliśmy o dwóch mężczyznach w Mieścisku, którzy jakby nigdy nic spacerowali po ulicach. Skutek? Dostali po 500 złotych mandatu.

– Będziemy sprawdzać, czy nasze przemieszczanie się rzeczywiście związane jest z ważnymi potrzebami życiowymi. Absolutnie nie można urządzać wyjazdów rodzinnych, czy to w plener czy to inne wycieczki. Różnego rodzaju przejażdżek czy to motocyklem, czy rowerami, czy spacerów. Wyprowadzanie psa ograniczmy do zbędnego minimum. Zabronione zostało korzystanie z wszelkiego rodzaju terenów zielonych, parków. plaż bulwarów, promenad. Tutaj nie ma tutaj wyjątków i musimy na ten szczególny czas zmienić swoje przyzwyczajenia – informują wągrowieccy policjanci.

Uwaga! Wyprowadzenie psa nie stanowi tutaj wyjątku! Na tym terenie możemy spotkać jedynie, służby porządkowe i medyczne, a także pracowników tych terenów.

– Każdorazowe złamanie przepisów kwarantanny spotka się ze stanowczym postępowaniem policjantów. Będziemy bezwzględnie egzekwować obowiązujące przepisy z troską o zdrowie Polaków – dodają funkcjonariusze.

Kto chce tego uniknąć, niech ograniczy do minimum wyjścia z domu.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

ZWŁOKI MĘŻCZYZNY ZNALEZIONE W MIESZKANIU

Krzysztof Czapul

UCIEKAŁ AUTEM PRZED POLICJANTAMI, BO NIE MIAŁ PRAWA JAZDY

Krzysztof Czapul

Wągrowiecki żłobek jest pełny. Coraz więcej dzieci w przedszkolach

Krzysztof Czapul