Okno na Wągrowiec
Wiadomości Wiadomości z ratusza

Konkurs promujący czyste powietrze

kondolencje majchrzak

W trakcie sezonu grzewczego warto zastanowić się nad tym, co możemy zrobić dla naszego zdrowia i ochrony środowiska, ponieważ czyste powietrze to podstawowe dobro, które powinniśmy chronić. Na istotę tego problemu wskazuje chociażby fakt, że w 2005 roku ustanowiony został Dzień Czystego Powietrza, który obchodzony jest każdego roku 14 listopada.

Z tej okazji Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz osoby pełnoletnie do wzięcia udziału w konkursach pod hasłem „Czym jest czyste powietrze?”. Udział w konkursie pomoże jego uczestnikom uświadomić sobie i innym, jak ważne jest czyste powietrze dla naszego codziennego funkcjonowania.

Regulaminy konkursu oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w związku z uczestnictwem w konkursie ekologicznym można pobrać tutaj:

– konkurs dla uczniów szkół podstawowych https://www.wagrowiec.eu/assets/files/aktualnosci/2021/pazdziernik/konkurs-film_dzieci.pdf

– konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych,

https://www.wagrowiec.eu/assets/files/aktualnosci/2021/pazdziernik/konkurs-foto_starsi.pdf

– konkurs dla dorosłych, https://www.wagrowiec.eu/assets/files/aktualnosci/2021/pazdziernik/konkurs-plastyczny_dorosli.pdf

– zgoda na przetwarzanie danych.

https://www.wagrowiec.eu/assets/files/aktualnosci/2021/pazdziernik/zgoda-na-przetwarzanie-danych.pdf

Czytaj także

80 laptopów już trafiło do uczniów z Wągrowca [ZDJĘCIA]

Redakcja

Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez wójta [LISTA/ZDJĘCIA]

Redakcja

Po 35 latach Karol Kruś odchodzi na emeryturę

Redakcja