serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Kilka razy kradł paliwo na tej stacji! Zarejestrował go monitoring. Poszukuje go POLICJA [FILM]

Złodzieja poszukuje policja. Kto go wskaże, ma zagwarantowaną anonimowość.

– Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci ze Skoków prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży paliwa na stacji paliw w Skokach. Przedstawiony na nagraniu mężczyzna kradł paliwo czterokrotnie – wyjaśniają funkcjonariusze.

Przedstawiony na nagraniu mężczyzna pierwszej odnotowanej kradzieży dokonał w maju tego roku, tankując 25 litrów oleju napędowego, w lipcu dokonał kolejnej kradzieży tankując 28 litrów paliwa. Poruszał się wtedy czarnym volkswagenem golfem 7, do obydwu kradzieży użył kradzionych tablic rejestracyjnych.

Kolejne kradzieże miały miejsce pod koniec września i w ubiegłym tygodniu. Ten sam sprawca kierując pojazdem marki ford fiesta, zatankował olej napędowy o łącznej wartości 250 złotych.

Podczas tej kradzieży do pojazdu również zostały zamontowane skradzione tablice rejestracyjne.

Z ustaleń prowadzącego postępowanie wynika, że kradzieży tablic rejestracyjnych dokonywano na terenie powiatu obornickiego, głównie w Rogoźnie.

– Prosimy osoby rozpoznające mężczyznę przedstawionego na monitoringu o kontakt z komisariatem policji w Skokach pod numerem telefonu 477746340, bądź mailowo z dyżurnym KPP w Wągrowcu: dyzurny.wagrowiec@po.policja.gov.pl – apeluje policja.

Policjanci zapewniają anonimowość.

PONIŻEJ FILM z tej kradzieży:

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

Ukradła kwiaty ozdabiające miasto. Wpadła przez monitoring

Redakcja

ALE JUBILEUSZ! „Diamentowe Gody” pani Marii i pana Floriana [FOTO]

Redakcja

Sprawca wczorajszego wypadku uciekał, bo był PIJANY

Redakcja