Okno na Wągrowiec

Gorący temat Gospodarka Wiadomości Wydarzenia

KARUZELA WĄGROWIEC dostała POZWOLENIE NA BUDOWĘ. GALERIA NA WSCHODZIE ma zostać ukończona POD KONIEC PRZYSZŁEGO ROKU

Według zapowiedzi znajdą tam się między innymi McDonald’s, Lidl, Pepco, KiK, Sinsay oraz Rossmann.

Jak doniósł dzisiaj branżowy portal SCF News/Retailnet.pl, Karuzela Holding otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę parku handlowego w Wągrowcu. Planowany termin oddania obiektu do użytku to IV kwartał 2021 roku.

Karuzela Wągrowiec to obiekt o planowanej powierzchni ponad 8,7 tysiąca metrów kwadratowych. Powstanie w atrakcyjnej lokalizacji, przy Osiedlu Wschód. Obiekt pomieści 13 sklepów i zaoferuje ponad 250 miejsc parkingowych.

Jak informuje portal, projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Planowane są znane polskie i zagraniczne marki takie jak Lidl, McDonald’s, Pepco, KiK, Sinsay oraz Rossmann, ale również lokalne firmy.

Obiekt znajdować się będzie przy wągrowieckiej obwodnicy, czyli ulicy 11 Listopada, tuż obok istniejącego już marketu budowlanego „Mrówka”.

Karuzela Holding w swych działaniach koncentruje się na budowie parków handlowych i galerii w miastach o wielkości 20-60 tysięcy mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela działają obiekty w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i Wrześni. Trwają dwie nowe budowy – w Kołobrzegu i w Ełku. W ciągu kolejnych dwóch lat spółka zamierza zbudować kolejne obiekty w Puławach i Świebodzinie oraz rozbudować te istniejące w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.

Źródło: SCF News | Retailnet.pl
Wizualizacje: JB Development

Czytaj także

KORONAWIRUS U NAS: 8 nowych ZAKAŻEŃ. 302 osoby nadal są na kwarantannie

Krzysztof Czapul

BOOM BUDOWLANY: Rok 2020 był rekordowy w powiecie wągrowieckim

Remigiusz Priebe

KORONAWIRUS U NAS: 15 nowych ZAKAŻEŃ. ZMARŁA jedna osoba. 279 osób jest na kwarantannie

Krzysztof Czapul