Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

DZIĘKUJEMY! Jesteście z nami już miesiąc!

W samo południe 29 kwietnia 2019 roku wystartował nasz portal. Te nasze małe, miesięczne urodziny są idealną okazją na pierwsze podsumowanie.

Jak to zwykle bywa na początku ważnych projektów, byliśmy nieco stremowani i niepozbawieni obaw. Życie pokazało, że niepotrzebnie, bo możemy śmiało dziś stwierdzić, że zaufaliście nam i polubiliście „Okno na Wągrowiec”.

Już sam start naszego portalu pokazał, że jest w Wągrowcu i okolicznych gminach zapotrzebowanie na serwis taki, jak ONW, bo ku naszemu zaskoczeniu od samego początku mieliśmy spore grono czytelników. Pierwszego dnia odwiedziło nas prawie 600 unikalnych użytkowników i mimo rozpoczynającego się długiego weekendu, ta liczba z dnia na dzień systematycznie rosła. Już pierwszego maja zanotowaliśmy po raz pierwszy ponad tysiąc użytkowników w ciągu doby, a dziewiątego maja były Was już dwa tysiące. Tydzień później, 16 maja, zanotowaliśmy absolutny rekord: 5239 unikalnych użytkowników jednego dnia!

Ten rekord wyśrubował najpopularniejszy dotychczas artykuł na naszym portalu, informujący o tym, że wkrótce egzaminy na prawko będziemy zdawać w Wągrowcu. Do dzisiaj ten tekst przeczytany został około 7300 razy. Dzisiaj, po miesiącu działalności, „Okno na Wągrowiec” odwiedza codziennie zazwyczaj między 2500 a 3500 unikalnych użytkowników. WOW!

„Okno na Wągrowiec” czytają wągrowczanie rozsiani na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych i Kanady, przez Turkmenistan, Irak, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Indonezję, po Australię; od Argentyny przez Nigerię, Indie, Tajlandię i Chiny, po Koreę Południową i Japonię.

Zdecydowana większość z Was czyta nas na smartfonach – aż 80 procent naszych gości używa urządzeń mobilnych. Najczęściej o nowych artykułach dowiadujecie się z Facebooka, bezpośrednio z którego odnotowujemy najwięcej wejść. Nic dziwnego zatem, że w miesiąc nasz profil dorobił się ponad 2100 polubień! DZIĘKUJEMY!

Ale nie osiadamy na laurach, cały czas chcemy i próbujemy być lepsi. Wprowadzamy wciąż poprawki techniczne i staramy się dostarczać najszybsze i najbardziej rzetelne informacje. Niedawno wprowadziliśmy opcję powiadomień o nowych artykułach, staramy się też przyspieszać wczytywanie strony, zwłaszcza na telefonach.

Szukamy tematów ciekawych i ważnych, bo chcemy by było Was z miesiąca na miesiąc więcej. Dlatego czekamy na wszystkie Wasze opinie, sugestie, pomysły i w miarę możliwości najciekawsze postaramy się zrealizować.

Czytaj także

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja

Pogrzeb Huberta Palucha odbędzie się w sobotę

Redakcja