Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na luzie Styl życia Wiadomości Wydarzenia

POD NASZYM PATRONATEM: Sprawdź jakie FoodTrucki nas odwiedzą!

Festiwal ulicznego jedzenia już w ten weekend w Wągrowcu.

W najbliższy weekend 1 i 2 czerwca już po raz drugi na Rynku w Wągrowcu odbędzie się Zlot FoodTrucków, czyli busów z ulicznym jedzeniem z całego świata. Na imprezę do Wągrowca zjedzie około 15 FoodTrucków – najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji dla dzieci i konkursów z nagrodami.

Każdy Foodtruck, który zaparkuje na wągrowieckim Rynku, zaserwuje coś innego. A czego będzie można spróbować? Będą burgery, frytki belgijskie, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia meksykańska, tybetańska, włoska, azjatycka ,tosty, kraftowe piwo i wiele innych.

Zloty Foodtrucków stały się w ostatnim czasie bardzo modne i uczestniczy w nich bardzo wiele osób, które na takie imprezy przychodzą całymi rodzinami i przyjemnie spędzają czas próbując smaków z różnych zakątków świata. W Wągrowcu pierwsza edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że organizatorzy postanowili nas odwiedzić ponownie.

– Każdy kto przybędzie w weekend na zlot w Wągrowcu, będzie mógł zagłosować na FoodTrucka, który według niego jest najlepszy. Celem imprezy jest, aby każdy miał możliwość posmakowania bardzo modnego obecnie ulicznego jedzenia, czyli street foodu, bo wielu osobom kojarzy się to tylko z fast foodem, a wcale tak nie jest – zapewniają organizatorzy.

Poniżej lista Foodtrucków, które zaparkują na Rynku w Wągrowcu:

Burger Men
Amigo FoodTruck
Fabryka Frytek
Pancakes Planet
Chicken Roll
Food Machine
Bubble Waffle
Złote Paluchy Churros
Snuck Bus Zapiekanka
Mini Melts
Rebel Toast
Owoce w czekoladzie
Świeża lemoniada robiona na oczach uczestników

Wszystkie informacje, w tym opisy oferty poszczególnych foodtrucków aktualizowane są w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1066415466890687/

Patronem medialnym wągrowieckiego zlotu jest portal Okno na Wągrowiec. Początek imprezy w sobotę o 12. Zakończenie w niedzielę o 20. Wszystkich smakoszy zapraszamy!

Czytaj także

Zimowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca [FOTO]

Redakcja

Pan Zbyszek przejechał miejskim rowerem ponad 3 tysiące kilometrów!

Redakcja

SEZON ZIMOWY: Lodowisko ruszy już wkrótce

Redakcja