Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO ZAGRAJĄ W KINACH? „Ptaki nocy”, o agentach inaczej, jak się robi karierę w amerykańskiej TV oraz źli chłopcy na naszych stadionach [ZWIASTUNY]

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu i Mieścisku.  

KINO MDK W WĄGROWCU

PTAKI NOCY (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 18.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć.

TAJNI I FAJNI

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 16.00. Niedziela, godz. 14.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat 13 zł.

„Tajni i fajni” to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami.

GORĄCY TEMAT

DUŻA SALA: sobota, niedziela, godz. 17.00.  

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat 13 zł.

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa.

BAD BOY

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, 20.30.

MAŁA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 19.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni.

NAJŚWIĘTSZE SERCE

DUŻA SALA: sobota, godz. 14.00. Niedziela, godz. 16.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Znana pisarka Lupe Valdes poszukuje inspiracji do książki i natrafia na tajemniczą historię sprzed lat. Wyrusza do Francji, miejsca tajemniczych objawień, gdzie w szklanej trumnie spoczywa nietknięte przez czas ciało wizjonerki, św. Małgorzaty Alacoque.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

VICKY,CHRISTINA, BARCELONA

Piątek, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Vicky jest praktyczną realistką, Cristina – niepoprawną romantyczką. Vicky jest zaręczona, Cristina właśnie zerwała z chłopakiem. Vicky szuka w mężczyznach powagi i stabilizacji, Cristina marzy o wielkiej namiętności, nawet za cenę cierpienia. Vicky doskonale wie, czego chce od życia.

ZEGAR CZARNOKSIĘŻNIKA

Sobota, godz. 16.00. Bilet 8 zł.

Po śmierci rodziców Lewis trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych.

KRĘCISZ MNIE

Sobota, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Jocelyn dobiega pięćdziesiątki. Jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, dość niekonwencjonalnym szefem i… niepoprawnym podrywaczem, który zalicza kobiety dla sportu i sam siebie nazywa – z lubością – draniem.

SAMA PRZECIW WSZYSTKIM

Niedziela, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Elizabeth Sloane jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze jest krok przed konkurencją.

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: Awaria wodociągowa na ulicy Janowieckiej, Polnej, Rzecznej

Krzysztof Czapul

KTOŚ ZNISZCZYŁ MAZDĘ. Poszukiwani są świadkowie!

Redakcja

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA INFORMUJE: Trwa przegląd instalacji elektrycznej przy ulicy Lipowej [WYKAZ]

Krzysztof Czapul